L

Oferta ŚwiątecznaWielkanoc 2024
Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym. W starym, ponad stuletnim drewnianym domu z duszą, w rodzinnej, domowej atmosferze, w pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody w Parku Krajobrazowym Puszczy Rominckiej. Zapewniamy noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami i balkonami, całodzienne wyżywienie, tradycyjne świąteczne dania, ciszę, spokój i najczystsze powietrze w Polsce. Kameralny stary drewniany dom z duszą schowany w Puszczy to idealne miejsce na odnalezienie spokoju i kontemplacji przyrody w świątecznej atmosferze.
Jeśli mają Państwo ochotę na typowo domowe święta to zapraszamy.

590,00 zł/os

Koszt pobytu Wielkanocnego z wyżywieniem - tradycyjna kuchnia polska i smakołyki własnej roboty, najlepsze regionalne produkty, przyszne domowe ciasta.

2 posiłki dziennie, w tym śniadanie Wielkanocne i obiad Wielkanocny i nieograniczony dostęp do kuchni, gdyby ktoś czuł się głodny :)

Termin 29.03 – 01.04

Inny termin pobytu i konfiguracja posiłków do ustalenia

Dzieci do lat 3 - 0zł, dzieci do lat 7 - 50%


Z uwagi na pracę wkładaną w przygotowania pobytów świątecznych, czas potrzebny na przygotowanie tradycyjnych potraw z najlepszych lokalnych produktów i wysokie koszty jako potwierdzenie rezerwacji prosimy o zaliczkę w wysokości 40% wartości pobytu na wskazane konto.
Boże Narodzenie 2023
Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w starej drewnianej chacie z duszą gdzieś na obrzeżach Puszczy Rominckiej. Niepowtarzalny klimat, rodzinna atmosfera i pyszne domowe jadło. Pobyt świąteczny można połączyć z aktywnym wypoczynkiem - spacerami po Puszczy lub wypadami na narty zjazdowe i biegowe (do wyciągów tylko 10km, na nartach biegowych po okolicy), lub po prostu wypocząć delektując się błogą ciszą, niepowtarzalnymi widokami i najczystszym powietrzem w Polsce.

Koszt pobytu Bożonarodzeniowego
23-26 GRUDNIA wynosi:
850zł/osoba
*dzieci do 12 lat 450 zł
** minimum 6 osób

Obejmuje noclegi z całodziennym wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) wraz z tradycyjną kolacją Wigilijną - wszystko swojskiej roboty :), a zazwyczaj przejście od jednego posiłku świątecznego do drugiego jest płynne:)
Na życzenie:
wspólne wyjście po choinkę do naszego lasu,
wspólne przygotowanie tradycyjnych wigilijnych potraw,
wspólne ubieranie choinki
wspólne wypatrywanie pierwszej gwiazdy
ZAPRASZAMY !!!

Jeśli interesuje Państwa inny termin pro lub mają Państwo dodatkowa życzenia proszę do nas napisać:
infopuszcza@wp.pl

MOŻNA TEŻ WYNAJĄĆ CAŁY DOM I SAMEMU PRZYGOTOWAĆ ŚWIĘTA

1200 PLN/DOBA

Z uwagi na pracę wkładaną w przygotowania pobytów świątecznych, czas potrzebny na przygotowanie tradycyjnych potraw z najlepszych lokalnych produktów i wysokie koszty jako potwierdzenie rezerwacji prosimy o zadatek w wysokości 40% wartości pobytu na wskazane konto.
Sylwester 2023/2024
Oferta Sylwestrowa
Termin 29.12.2023-01.01.2024

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na pobyt noworoczny w głuszy. Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w Puszczy Rominckiej, z dala od natłoku cywilizacji, w otoczeniu nieskazitelnie czystej przyrody. Oferujemy Państwu pobyt w komfortowo wykończonym, stuletnim drewnianym domu z duszą. Dysponujemy 4 pokojami z łazienkami (pok. 2/3os, pok. 3/4os, pok. 4/6 osobowy dwupoziomowy), w których w sumie jest 13-16 miejsc noclegowych - każdy pokój ma przynajmniej jedno łóżko podwójne. Do Państwa dyspozycji oddajemy oczywiście duży salon z kominkiem o powierzchni około 40m2 jadalnię i kuchnię oraz wszystkie niezbędne sprzęty jakie znajdują się w naszym domu. Sprzęt grający, kominek, sauna, ognisko i gospodarze którzy wszystko ogarną. W sumie powierzchnia całego domu to 280m2, 6 łazienek, sauna...

Proponujemy, aby muzykę przywieźli Państwo ze sobą:)
10 km do wyciągów na Pięknej Górze, więc jeśli zima sypnie śniegiem...

Zapraszamy serdecznie!

Jako potwierdzenie rezerwacji prosimy o zadatek w wys. 30% wartości pobytu na wskazane konto.

Koszt wynajęcia domu

1300 PLN/DOBA - 4 doby i więcej
1600 PLN/DOBA - 3 doby
1900 PLN/DOBA - 2 doby

Jeśli interesuje Państwa inny termin proszę do nas napisać: infopuszcza@wp.pl
Gospodarstwo Ekoturystyczne "Puszcza Romincka" | Galwiecie 50 | 19-500 | Maciej Kordjak Gołdap | tel. 603 123 625
Agroturystyka Mazury Garbate