L

Opis domuOpis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczoweGospodarstwo Agroturystyczne

Położone jest w Parku Krajobrazowym Puszczy Rominckiej, w pobliżu wsi Galwiecie, około 9 km od Gołdapi w kierunku na Szypliszki (woj. warmińsko - mazurskie). Dom stoi na uboczu, pod samym lasem, z dala od innych zabudowań.

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Stuletni drewniany dom

Nasz dom znaleźliśmy w Downarach k/Grajewa. Niezamieszkały od paru lat, był jednak w bardzo dobrym stanie. Rozłożyliśmy go na części, przewieźliśmy i postawiliśmy na nowo. Rozbierając, na kominie znaleźliśmy wyrytą datę - 1903 rok. Stąd pewność, że dom ma ponad 100 lat. Tak go przebudowaliśmy, aby był komfortowy, wygodny dla gości i jednocześnie zachował urok starego domu. Ma 4 poziomy, balkony, ganek i duży taras. Ogrzewany jest drewnem - dzięki czemu możemy zapraszać gości przez cały rok.

Pokoje

Dla gości przygotowaliśmy 4 pokoje: 2 - osobowy, dwa 3 - osobowe i 4 - osobowy. Każdy z nich posiada balkony, łazienkę z umywalką, toaletą i prysznicem oraz bieżącą ciepłą i zimną wodą.


Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Sala jadalniano - wypoczynkowa

Na parterze domu znajduje się sala jadalniano - wypoczynkowa. Ma o­na około 40 m2. Idealnie nadaje się do wypoczynku (nasi Goście znają zalety skórzanych kanap w "saloonie"...), biesiadowania i zabawy, a także prowadzenia szkoleń i konferencji.

Obok znajduje się pomieszczenie, z którego można wyjść na duży taras. Tam też, w ciepłe, letnie dni można przenieść posiłki - na świeżym powietrzu, z widokiem na przyrodę, apetyt zdecydowanie rośnie.


Kuchnia

Na dolnej kondygnacji domu znajduje się kuchnia. Tu właśnie przygotowujemy smaczne, pożywne i przede wszystkim obfite posiłki.

Do kuchni, oczywiscie, mają dostęp również Goście. Tu znajdziecie Państwo pełne wyposażenie - naczynia, czajnik, kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę oraz lodówkę na tylko na Wasze potrzeby. Każdy z Was może przygotować własną specjalność - po degustacji przy wspólnym stole, wspólnie z Gośćmi decydujemy, czy uświetniamy przepis wpisem do naszej specjalnej książki kucharskiej. W chwili obecnej mamy między innymi przepis Anety ze Stargardu Szczecińskiego na przepyszną zupę rybną, przepis Maćka z Belgii na grillowaną karkówkę w miodzie, ogórki koreańskie Mamy Basi i wiele innych.


Sauna Fińska

Oferujemy również możliwość skorzystania z kąpieli w saunie fińskiej, która znajduje się w domu. Komfortowa, zdrowa relaksująca kąpiel w saunie idealnie odpręża i oczyszcza.Serdecznie polecamy!

Gospodarstwo Ekoturystyczne "Puszcza Romincka" | Galwiecie 50 | 19-500 | Maciej Kordjak Gołdap | tel. 603 123 625
Agroturystyka Mazury Garbate